1. koncert - neděle, 10. července 2005 Musica Fresca 57:46
1 Adrian Willaert: Vecchie letrose 1:34 Musica Fresca: Hana Blažíková/sop, Barbora Sojková/sop, Květa Ciznerová/alt, Ladislav Kolář/ten, Tomáš Cizner/bas, Jindřich Macek/lt, Filip Dvořák/virg, Rut Rausová/vladg
2 Jacob Arcadelt: Il bianco e dolce cigno 1:40
3 An.: Che fai qua figlia del Massaro? 2:22
4 Luca Marenzio: Scendi dal Paradiso 3:02
5 Vicenzo Capirola: Padoana, ala francese bella, e aierosa ... 2:18
6 Claudio Monteverdi: Zefiro torna 3:08
7 Claudio Monteverdi: Voglio di vita uscir 4:31
8 Pietro Paolo Raimondo: Toccata, Ricercata 2:03
9 John Bennet: All creatures now 1:49
10 John Dowland: Go, crystal tears 2:54
11 John Dowland: Lachrimae 4:07
12 An.: Most men do love the Spanish wine 1:12
13 Clément Janequin: Le chant des oiseaux 3:45
14 Jean Planson: La rousée du joly mois de may 2:08
15 Ennemond Gauthier: Courante 1:15
16 Guillaume Costeley: Mignonne, allons voir si la rose 2:35
17 An.: Traut Marle 1:11
18 Hans Newsidler: Wascha Mesa 2:08
19 Wolfgang Grefinger: Ich stel leicht ab 3:19
20 Juan del Encina: Hoy comamos y bebamos 1:26
21 An.: Teresica hermana 2:18
22 Mateo Flecha: La Guerra 7:01
2. koncert - pondělí, 11. července 2005 Aqen-Ensemble 53:13
1 Johann Krieger: Wer die Musik in Ehren hält 2:56 Markéta Mátlová/sop, Michael Brüssing/vladg, Oswald Hebermehl/lt, Helmut Franke/cb
2 Karl Friedrich Abel: Sonáta e moll pro violu da gamba a b.c. 8:56 Michael Brüssing/vladg, Helmut Franke/cb
Siciliano 2:23
Allegro 3:51
Presto 2:42
3 Georg Friedrich Händel: Süße Stille, sanfte Quelle 5:37 Markéta Mátlová/sop, Michael Brüssing/vladg, Oswald Hebermehl/lt, Helmut Franke/cb
4 Georg Friedrich Händel: Singe Seele, Gott zum Preise 4:03 Markéta Mátlová/sop, Michael Brüssing/vladg, Oswald Hebermehl/lt, Helmut Franke/cb
5 Georg Friedrich Händel: Die ihr aus dunkeln Grüften den eiteln Mammon grabt 5:20 Markéta Mátlová/sop, Michael Brüssing/vladg, Oswald Hebermehl/lt, Helmut Franke/cb
6 Karl Friedrich Abel: Sonáta C dur pro violu da gamba a b.c. 6:48 Michael Brüssing/vladg, Helmut Franke/cb
Moderato 3:24
Andantino 1:29
Allegro (vivace) 1:55
7 Johann Sebastian Bach: Öffne dich, mein ganzes Herze (z kantáty č. 61) 6:08 Markéta Mátlová/sop, Michael Brüssing/vladg, Helmut Franke/cb
8 Wilhelm Friedmann Bach: Polonaise d moll 1:38 Helmut Franke/cb
9 Adam Krieger: Nun sich der Tag geendet hat 3:57 Markéta Mátlová/sop, Michael Brüssing/vladg, Oswald Hebermehl/lt, Helmut Franke/cb
10 Valentin Rathgeber: Von der edlen Musik 2:21 Markéta Mátlová/sop, Michael Brüssing/vladg, Oswald Hebermehl/lt, Helmut Franke/cb
11 Georg Friedrich Händel: Süße Stille, sanfte Quelle 5:29 Markéta Mátlová/sop, Michael Brüssing/vladg, Oswald Hebermehl/lt, Helmut Franke/cb
3. koncert - úterý, 12. července 2005 Notturno italiano 54:47
1 Claudio Monteverdi: Maladetto sia l'aspetto 1:22 Poppy Holden/sop, Irmtraud Hubatschek/vlc, Oswald Hebermehl/lt
2 Francesca Caccini: O che nuovo stupor 6:33 Poppy Holden/sop, Nancy Hadden/fl, Irmtraud Hubatschek/vlc, Oswald Hebermehl/lt
3 Domenico Gabrieli: Ricercare primo 1:58 Irmtraud Hubatschek/vlc
4 Claudio Monteverdi: Quel sguardo sdegnosetto 2:38 Poppy Holden/sop, Irmtraud Hubatschek/vlc, Oswald Hebermehl/lt
5 Claudio Monteverdi: Et ? pur dunque vero 8:10 Poppy Holden/sop, Nancy Hadden/fl, Irmtraud Hubatschek/vlc, Oswald Hebermehl/lt
6 Giovanni degli Antonii: Ricercare secondo 4:53 Irmtraud Hubatschek/vlc
7 Georg Friedrich Händel: Sonata XXX per traverso solo e basso continuo 7:15 Nancy Hadden/fl, Irmtraud Hubatschek/vlc, Filip Dvořák/cb
Adagio 1:54
Allegro 2:38
Adagio, Allegro 2:43
8 Georg Friedrich Händel: Lascia ch'io pianga 4:14 Nancy Hadden/fl, Irmtraud Hubatschek/vlc, Filip Dvořák/cb
9 Francesco Barsanti: Sonata II per flauto e basso continuo chybí Petr Zejfart/rec, Irmtraud Hubatschek/vlc, Filip Dvořák/cb
10 Giovanni Platti: Sonata a tre per oboe, violoncello e basso continuo 12:09 Paolo Grazzi/ob, Irmtraud Hubatschek/vlc, Michael Brüssing/vladg, Filip Dvořák/cb
2:34
Allegro 4:25
Adagio 2:42
Allegro 2:28
11 Fernando Orlandi: Quando avessi prender moglie 4:05 Marcin Bornus-Szczycinski/ten, Marek Špelina/fl, Nancy Hadden/fl, Daniel Hauptmann/vlni, Irmtraud Hubatschek/vlc, Jan Novotný/kbas, Filip Dvořák/cb
prův. slovo 1:30
4. koncert - středa, 13. července 2005 Sonare e cantare 52:03
1 Georg Philipp Telemann: Sonáta c moll pro zobcovou flétnu, hoboj a b.c. 11:17 Petr Zejfart/rec, Paolo Grazzi/ob, Irmtraud Hubatschek/vlc, Lukáš Vendl/cb
Largo 2:45
Vivace 2:39
Andante 2:22
Allegro 3:31
2 Georg Friedrich Händel: Mi palpita il cor (kantáta pro soprán, hoboj a b.c.) 11:58 Irena Troupová-Wilke/sop, Paolo Grazzi/ob, Petr Hamouz/vlc, Lukáš Vendl/cb
3 Georg Philipp Telemann: Sonáta d moll pro zobcovou flétnu, housle a b.c. 7:26 Petr Zejfart/rec, Daniel Hauptmann/vlni, Irmtraud Hubatschek/vlc, Lukáš Vendl/cb
Andante 2:32
Vivace 1:26
Adagio 1:37
Allegro 1:51
4 Georg Philipp Telemann: Deines neuen Bundes Gnade (kantáta pro soprán, flétnu, housle a b.c.) 9:30 Irena Troupová-Wilke/sop, Marek Špelina/fl, Daniel Hauptmann/vlni, Michael Brüssing/vladg, Lukáš Vendl/cb
5 Johann Friedrich Fasch: Sonáta B dur pro zobcovou flétnu, hoboj, housle a b.c. 11:52 Petr Zejfart/rec, Paolo Grazzi/ob, Daniel Hauptmann/vlni, Irmtraud Hubatschek/vlc, Lukáš Vendl/cb
Largo 2:50
Allegro 1:48
Grave 2:40
Allegro 2:14
přídavek 2:20
5. koncert - čtvrtek, 14. července 2005 Varhanní nokturno 51:01
1 Jube Domne benedicere 1:32 třída gregoriánského chorálu Jiřího Hodiny
2 Johann Jacobs Froberger: Toccata II 4:52 Robert Hugo/org
3 Deus, in adjutorium 2:12 třída gregoriánského chorálu Jiřího Hodiny
4 Miserere mihi Domine třída gregoriánského chorálu Jiřího Hodiny
5 Ecce nunc benedicite (Ps. 133) třída gregoriánského chorálu Jiřího Hodiny
6 Joseph Montiony de Valette: Super flumina Babilonis 10:01 Irena Troupová-Wilke/sop, Robert Hugo/org
7 Te lucis ante terminum 1:02 třída gregoriánského chorálu Jiřího Hodiny
8 Baldassare Galuppi: Sonata in C 9:40 Robert Hugo/org
9 André Campra: Quemadmodum desiderat cervus 8:21 Irena Troupová-Wilke/sop, Robert Hugo/org
10 Johann Jacobs Froberger: Fantasia sopra UT RE MI FA SOL LA 7:44 Robert Hugo/org
11 Nunc dimitis 2:10 třída gregoriánského chorálu Jiřího Hodiny
12 Benátský anonym 3:27 Robert Hugo/org
6. koncert - pátek, 15. července 2005 První závěrečný koncert
CD1 55:31
CD2 33:02
Brüssing
1 Anthony Holborne: Pavane 4:05 M.Watzka, H.Hofmann, R.Albert, P.Drbal, R.Rausová/vladg
2 John Dowland: The King of Denmarks Gagliarde 1:31 J.Jelínek/lt, M.Watzka, H.Hofmann, R.Albert, P.Drbal, R.Rausová/vladg
Anthony Holborne: The Honey Suckle 1:24 M.Watzka, H.Hofmann, R.Albert, P.Drbal, R.Rausová/vladg
Pištecká
3 Georg Friedrich Händel: He shall feed His flock (z oratoria Mesiáš) 5:01 E.Zatloukalová/sop, M.Čechová/cb
Grazzi
4 Georg Philipp Telemann: Sonate in g moll aus Tafelmusik 10:25 A.Straßberger/ob, L.Vendl/cb
2:27
4:40
1:06
2:12
Franke
5 Johannes Kugelmann: Allein Gott in der Höh 1:56 D.Pištecký, O.Lebeda/zpěv
6 Johann Christian Bach: Ich lasse dich nicht 3:06 sbor třídy
Johann Christian Bach: Ich lasse dich nicht 3:04 sbor třídy
7 Johann Bach: Unser Leben ist ein Schatten 8:44 sbor třídy
Hauptmann
8 Johann Friedrich Fasch: Sinfonie A dur 10:22 orchestr třídy
4:13
2:38
3:31
Hodina
9 Adorate Dominum (Ps. 38) 1:54 třída gregoriánského chorálu
In cymbalis benesonatibus (Ps. 150) 1:54 třída gregoriánského chorálu
Capitulum Nox praecessit 0:33 třída gregoriánského chorálu
Responsorium breve Sana animam meam 1:00 třída gregoriánského chorálu
Benedicamus Domino 0:32 třída gregoriánského chorálu
Hugo
Giacomo Carissimi: De Epulone - překlad 4:23
10 Giacomo Carissimi: De Epulone 28:39 Irena Troupová-Wilke/sop, L.Brožíková/sop, K.Falcníková/msop, Z.Schmidtová/msop, O.Šmíd/ten, M.Šmíd/ten, S.Bornus-Szczycinski/bas, M.Niubó/bas, sbor třídy
7. koncert - sobota, 16. července 2005, 14.00 hod. Dětský koncert 51:09
Cveklová-Káčerková
1 Vosa a bodlák 1:27
2 Byla jedna Káča 1:18
3 Kdes kukačko kukala 2:12
4 Koťata 0:51
5 Muzikant 1:25
6 Sedmikráska 0:44
7 Tanec s pochodněmi 2:11
8 Tanec pradlen 1:48
9 Menuet 5:01
10 Tanec s růžičkami 3:08
Novák
11 Cantiones Bohemorum Vigilanter melodum 1:07
12 Pulcherrima rosa 1:29
13 Gemitricem Dei 0:55
14 Dies est letitiae 0:58
15 Iam Christus ab inferis 1:20
16 Michael Praetorius: Brandle de la royne 1:29
Brandle de la royne 2:05
Brandle de la royne 1:07
17 Thilman Susato: Ronde 1:41
18 Mohrentanz 2:05
Káčerková
19 Za vodou 1:29
20 Měla jsem holoubka 1:49
21 V širom poli 0:47
Novák
22 Guillaume de Machaut: Rondeau 1:52
23 Virelay 1:20
24 Ballade 1:34
25 Virelay 2:10
Adam Michna z Otradovic: Loutna česká
Předmluva 1:33
26 Byly kdy tři bohyně 1:04
27 Svatební prstýnek 1:02
28 Svatební věneček 0:50
29 Andělské přátelství 1:18
8. koncert - sobota, 16. července 2005, 20.00 hod. Druhý závěrečný koncert
CD1 1:4:09
Hebermehl
1 Paul Peuerl: Paduana 2:26 E.Uvízlová, L.Prchlíková, B.Goulíchová, L.Sosnovec/lt
2 Intrada 1:09 E.Uvízlová, L.Prchlíková, B.Goulíchová, L.Sosnovec/lt
3 Pierre Attaignant: Tant que vivrai 2:09 L.Prchlíková/lt
5 John Dowland: Go crystal tears 2:59 J.Rogoff/sop, Oswald Hebermehl/bas, L.Prchlíková/lt
6 An.: Pase el agoa 2:02 J.Rogoff/sop, Oswald Hebermehl/bas, L.Sosnovec/lt
Zejfart
7 Antonio Corelli: Sonáta d moll 4:11 K.Hurníková, V.Petrlová/rec, V.Kousalíková/vlc, Jan Novotný/kbas, L.Vendl/cb
Largo 2:46
Vivace 1:25
8 Georg Philipp Telemann: Kvartet G dur V.Petrlová/rec, B.Karnetová/vlni, M.Neumannová/ob, P.Hamouz/vlc, L.Vendl/cb
Allegro 3:17
9 Johannes Christoph Pepusch: Koncert č. 6 7:02 K.Bobáková, K.Hurníková/rec, A.Knöchlein, P.Myšková/ob, D.Karmon/fag, V.Kousalíková/vlc, Jan Novotný/kbas, L.Vendl/cb
čtyři věty 2:41
1:16
1:56
1:09
Hubatschek
10 Johann Christian Bach: Kvartet D dur op. 20, č. 2 5:50 M.Malá, E.Nachmilnerová, B.Karnetová/vlni, P.Hamouz/vlc
11 Giovanni Platti: Sonate Seconda Z.Stachová, P.Hamouz/vlc
Adagio 2:06
12 Domenico Gabrielli: Ricercata Prima 2:01 A.Krausová/vlc
13 Giovanni Maria Bononcini: Sonata P.Hamouz/vlc, F.Dvořák/cb
Andante 4:09
Hadden
14 Lorenz Leml: Ach, höchste Zier 2:39 J.Müller, J.Bubák, E.Steinhauser, L.Pelíšková/fl
15 Johann Sebastian Bach: Sonate e moll BWV 1034 5:53 L.Pelíšková/fl, V.Kousalíková/vlc, L.Vendl/cb
3:27
2:26
Zárubová
16 Johann Sebastian Bach: Sonáta C dur č. 6 6:49 M.Malá/vlni, L.Vendl/cb
Adagio 2:59
Allegro 3:50
Špelina
17 Michael Praetorius: Springtanz 0:36 flétnový ansámbl
18 Martin Peerson: Alman 1:31 flétnový ansámbl
19 John Adson: Courtly Masking Ayres 1:02 flétnový ansámbl
20 Gilles Farnaby: Allemand 2:05 flétnový ansámbl
21 Giuseppe Guami: Canzona a 8 4:13 flétnový ansámbl
CD2 1:11:57
Wright
22 Pierre Phalase: Galliard 1:57 Ensemble 45
23 J. K. Mertz: Damés Violets 1:10 K.Vonková/kyt
24 John Dowland: Fortunenyfou 1:11 J.Skozek
25 An.: Greensleeves 1:34 P.Nejedlý, P.Bobák
26 Simon Golier: Pavan 2:10 R.List/lt
27 Adrian le Roy: Allemande 1:00 L.Sosnovec/lt
28 T. Robinson: A Toy 2:16 J.Jelínek, I.Nedomlelová
Franke
29 Antonio Vivaldi: In turbato mare irato 7:21 M.Mátlová/sop, Z.Sakařová, M.Sárazová/vlni, E.Plisková/cb
Holden
30 An.: Villanella qu' all' acqua vai' 4:04 J.Rogoff/sop
31 Thomas Morley: I go before, my darling 1:47 V.Pokorná/sop, J.Kalivodová/msop, P.Pokorný/bas
32 Georg Friedrich Händel: How beautiful are the Feet 2:06 M.Drbová/sop?, L.Bosnovičová/vlni, A.Lehmann/vlc, M.Čechová/cb
Troupová-Wilke
32 Georg Philipp Telemann: Zerreiß das Herz 5:39 K.Falcníková/sop
33 Jan Dismas Zelenka: Ave Deus 5:49 I.Strmisková/sop?
34 André Campra: Domine Deus 3:46 O.Šmíd/ten
Hauptmann
35 ??? Canzona 3:27 ???/vlni, V.Kousalíková/vlc, F.Dvořák/cb
Grazzi
36 ??? ??? 1:34 ???
1:02
1:51
1:26
1:01
2:35
Hauptmann
37 Georg Philipp Telemann: Ouvertüre D dur 9:46 orchestr třídy
4:41
3:11
1:54
orch. 7:25
1:14
1:20
2:06
2:45