1. koncert, neděle, 6.7.2003
0:39:56
1 Alessandro Picinini: Chiaconna 0:02:42 Daniel Hauptmann/vlni, Oswald Hebermehl/lt, Helmut Franke/cb, Michael Brüssing/vldg
2 Biaggio Marini: Sonata Quarta 0:07:43 Daniel Hauptmann/vlni, Oswald Hebermehl/lt, Helmut Franke/cb, Michael Brüssing/vldg
0:01:12
3 Alessandro Stradella: Sinfonia d moll 0:06:40 Daniel Hauptmann/vlni, Oswald Hebermehl/lt, Helmut Franke/cb, Michael Brüssing/vldg
0:01:46
4 Giovanni Antonio Pandolfi Mealli: Sonata La Vinciolina 0:06:18 Daniel Hauptmann/vlni, Oswald Hebermehl/lt
0:00:58
5 Biaggio Marini: Sonata d moll 0:05:03 Daniel Hauptmann/vlni, Helmut Franke/cb, Michael Brüssing/vldg
0:02:03
6 Dario Castello: Sonata seconda 0:05:32 Daniel Hauptmann/vlni, Helmut Franke/cb, Michael Brüssing/vldg
2.koncert, pondělí, 7.7.2003
1:02:12
1 An.: A Lesson 0:01:07 Oswald Hebermehl/lt, Brian Wright/lt
2 John Dowland: Farewell Unkind Farewell 0:02:03 Jarmila Chaloupková/sop, Brian Wright/lt
3 John Dowland: Awake Sweet Love 0:02:46 Jarmila Chaloupková/sop, Oswald Hebermehl/bas,lt, Brian Wright/lt
4 Mr. Marchant: A Fancy 0:02:24 Oswald Hebermehl/lt, Brian Wright/lt
5 Antony Holborne: My Heavy Sprite 0:01:57 Oswald Hebermehl/bas,lt
6 John Dowland: Wilt Thou Unkind 0:02:54 Jarmila Chaloupková/sop, Oswald Hebermehl/bas,lt, Brian Wright/lt
7 Francesco da Milano: Fantasia 0:01:04 Oswald Hebermehl/lt, Brian Wright/lt
8 Paulus Hofhaimer: Ach lied mit lied 0:02:41 Jarmila Chaloupková/sop, Brian Wright/lt
9 Paulus Hofhaimer: Trostlicher lieb 0:01:47 Jarmila Chaloupková/sop, Brian Wright/lt
10 Francesco da Milano: Fantasia 0:01:32 Brian Wright/lt
11 Paulus Hofhaimer: Mein einigs 0:01:59 Jarmila Chaloupková/sop, Brian Wright/lt
12 William Lawes: Almain 0:02:10 Oswald Hebermehl/lt, Brian Wright/lt
13 Pierre Guedron: Si le parler le silence 0:02:00 Oswald Hebermehl/bas,lt
14 Antoine Boesset: Objet dont les charmes si doux 0:02:40 Jarmila Chaloupková/sop, Brian Wright/lt
15 William Lawes: Corant 0:01:19 Oswald Hebermehl/lt, Brian Wright/lt
16 Antoine Boesset: N´esperez plus mes yeux 0:03:20 Jarmila Chaloupková/sop, Brian Wright/lt
17 William Lawes: Corant 0:01:13 Oswald Hebermehl/lt, Brian Wright/lt
18 Jacques Mauduit: Eau vive, source d´amour 0:02:28 Jarmila Chaloupková/sop, Brian Wright/lt
19 John Dowland: Can She Excuse 0:02:50 Jarmila Chaloupková/sop, Oswald Hebermehl/bas,lt, Brian Wright/lt
20 Luigi Tomasini: Trio D dur 0:10:32 Michael Brüssing/barytone, Daniel Hauptmann/vlni, Irmtraud Hubatschek/vlc
0:03:22
0:04:19
0:02:51
21 Luigi Tomasini: Trio e moll 0:11:28 Michael Brüssing/barytone, Daniel Hauptmann/vlni, Irmtraud Hubatschek/vlc
0:03:26
0:03:23
0:04:39
3.koncert, úterý, 8.7.2003
0:49:54
1 J. Oswald: Blink O´er the Burn 0:01:55 Nancy Hadden/fl
2 An.: Can Ye Sew Cushions 0:02:08 Poppy Holden/sop
3 T. O´Carolan Hugh O´Donnell 0:00:35 Nancy Hadden/fl
4 An.: Two Magicians 0:03:01 Poppy Holden/sop, Nancy Hadden/fl
5 J. Oswald: Scots Lament 0:02:07 Nancy Hadden/fl
6 F. Geminiani: Auld Bob Maurice 0:02:54 Nancy Hadden/fl
7 An.: Willie Drowned in Yarrow 0:03:26 Poppy Holden/sop
8 An.: The Border Widow´s Lament 0:06:00 Poppy Holden/sop, Nancy Hadden/fl
9 An.: Annie of Lochroyan 0:04:54 Poppy Holden/sop
10 J. Oswald: Greensleeves 0:01:00 Nancy Hadden/fl
11 An.: Ugly Snake 0:01:28 Poppy Holden/sop, Nancy Hadden/fl
12 Silvius Leopold Weiss: Sonata B dur 0:20:27 Oswald Hebermehl/lt, Helmut Franke/cb
Adagio 0:05:02
Allegro 0:05:57
Grave 0:03:54
Allegro 0:05:34
4.koncert, středa 9.7.2003
0:49:42
1 Johann Friedrich Fasch: Quartett B dur 0:08:50 Daniel Hauptmann/vlni, Marek Špelina/rec, Marek Niewiedzial/ob, Irmtraud Hubatschek/vlc, Tamara Franzová/cb
0:02:12
0:02:02
0:02:17
0:02:19
2 Phillip C. E. Bach: Rondo c moll 0:06:24 Tamara Franzová/cb
3 Johann Christoph Pepusch: Triosonata g moll 0:07:29 Marek Špelina/rec, Marek Niewiedzial/ob, Irmtraud Hubatschek/vlc, Tamara Franzová/cb
0:01:46
0:01:32
0:01:54
0:02:17
4 Francois Couperin: Passacaille h moll 0:07:11 Tamara Franzová/cb
5 Georg Philipp Telemann: Triosonata F dur 0:06:17 Marek Špelina/rec, Marek Niewiedzial/ob, Irmtraud Hubatschek/vlc, Tamara Franzová/cb
0:01:15
0:01:46
0:01:15
0:02:01
6 Georg Friedrich Händel: Chaconne G dur 0:05:24 Tamara Franzová/cb
7 Georg Philipp Telemann: Quartett G dur 0:08:08 Daniel Hauptmann/vlni, Marek Špelina/rec, Marek Niewiedzial/ob, Irmtraud Hubatschek/vlc, Tamara Franzová/cb
0:02:41
0:01:37
0:02:32
přídavek 0:01:18
5.koncert, čtvrtek 10.7.2003, 17.30 hod.
0:59:10
1 Officium Vultum tuum 0:05:44 třída gregoriánského chorálu
2 Johann Sebastian Bach: Fantasia in a 0:03:31 Robert Hugo/org
3 Kyrie 0:02:42 třída gregoriánského chorálu
4 Gloria 0:04:01 třída gregoriánského chorálu
5 Girolamo Frescobaldi: Tocata IX 0:05:19 Robert Hugo/org
6 Responsorium Benedicta et venerabilis es 0:05:46 třída gregoriánského chorálu
7 Robert Hugo: Improvizace 0:02:55 Robert Hugo/org
8 Alleluia 0:02:58 třída gregoriánského chorálu
9 Rosa das rosas 0:03:08 H. Blažíková/sop,arp
10 Robert Hugo: Improvizace 0:04:38 Robert Hugo/org
11 Offertorium Ave Maria 0:03:05 třída gregoriánského chorálu
12 Robert Hugo: Improvizace 0:02:08 Robert Hugo/org
13 Sanctus 0:02:19 třída gregoriánského chorálu
14 Agnus Dei 0:02:09 třída gregoriánského chorálu
15 Robert Hugo: Improvizace 0:02:36 Robert Hugo/org
16 Ite missa est 0:00:39 třída gregoriánského chorálu
17 Johann Sebastian Bach: Fuga in a 0:05:33 Robert Hugo/org
6.koncert, čtvrtek 10.7.2003, 21.00 hod.
0:38:20
1 Philippe Verdelot: Italia mia 0:06:50 H.Blažíková/sop, Z.Schmidtová/alt, R.Albert/ten, Oswald Hebermehl/lt,bas, Irmtraud Hubatschek/vlc
2 Andrea Falconieri: Vezzosette e care pupillette 0:02:21 Marcin Bornus Szczycinski/ten, Irmtraud Hubatschek/vlc, Robert Hugo/cb
3 Angelo Tarchi: Di valor di grande imprese 0:05:45 Marcin Bornus Szczycinski/ten, Daniel Hauptmann, V.Jíchová/vlni, Marek Niewiedzial, M.Pimková/ob, D.Veselá/horn, Irmtraud Hubatschek/vlc, Tamara Franzová/cb
4 An.: Allegro 0:03:30 Tamara Franzová/cb
5 Francesco Bianchi: Rondo 0:05:04 Jarmila Chaloupková/sop, Daniel Hauptmann, V.Jíchová/vlni, Marek Niewiedzial, M.Pimková/ob, D.Veselá/horn, Irmtraud Hubatschek/vlc, Tamara Franzová/cb
6 Luigi Mosca: Andate voi solo 0:04:54 H.Blažíková/sop, Marcin Bornus Szczycinski/ten, V.Jíchová/vlni, Irmtraud Hubatschek/vlc, Tamara Franzová/cb
7 Luigi Boccherini: Introduzione e Fandango 0:05:39 G.Natilla/kyt, K.Zemanová/cb
8 Francesco Ceracchini: In cosi fatal momento 0:04:18 Jarmila Chaloupková/sop, Marcin Bornus Szczycinski/ten, Daniel Hauptmann, V.Jíchová/vlni, Marek Niewiedzial, M.Pimková/ob, D.Veselá/horn, Irmtraud Hubatschek/vlc, Tamara Franzová/cb
7. koncert, pátek 11.7.2003
1:02:31
Káčerková 0:27:00
1 Et crucem 0:03:29
Brüssing
1 Hans Leo Ha3ler: O sacrum convivium 0:03:50 gambový a vokální konsort třídy
Szczyczinski
2 An.: Aperimi sa ianna 0:02:10 A.Cossu/alt
3 Kodex Rossi Lucente stella 0:03:17 I.Cenková/sop
Zárubová
4 Dario Castello: Sonata II 0:05:51 M.Malá/vlni, V.Kousalíková/vlc, Helmut Franke/cb
Franke
5 Melchior Franck: Und ich hörte eine gro3e Stimm 0:02:53 sbor třídy
6 Johann Sebastian Bach: Actus tragicus (Gottes Zeit ist die allerbeste Zeit) 0:19:02 sbor třídy, M. Mrvová/alt, O. Šmíd/ten
Sonatina 0:01:55
Coro con Choral (2a) 0:01:48
Coro con Choral (2b-d) 0:06:51
Aria 0:05:24
Coro 0:03:04
7 Johann Sebastian Bach: Dona nobis pacem 0:03:28 sbor třídy
Hugo
8 Jan Dismas Zelenka: Immisit Dominus pestilentiam 0:18:32 sbor třídy, H.Blažíková/sop, Č.Svoboda/ten, Oswald Hebermehl/bas
8. koncert, sobota 12.7.2003, 14.00 hod
0:48:53
Fanfára 0:00:30
Káčerková
1 Od pondělka do pátku 0:00:58
2 Dračí trampoty 0:00:45
3 Okolo Pavlovic 0:00:52
4 Stonožka 0:00:55
5 Potápěč 0:01:14
6 Tralalí 0:03:06
Cveklová
7 Menuet 0:01:32
8 Kontratanec 0:02:17
9 Pavana 0:02:10
Novák
10 Fuga trium vocum 0:01:57
11 Na martinskou husu 0:01:26
12 Vigilanter melodum 0:01:08
13 In hoc anni circulo 0:01:33
14 Beati qui esuriunt 0:01:52
15 Ave generosa 0:02:24
Giovanni Giacomo Gastoldi: Balletti a tre
16 Il Tedesco 0:01:05
17 Il Passionato 0:01:27
18 Io Sdegnato 0:01:04
19 Il Ballerino 0:01:07
20 Il Felice 0:01:21
Káčerková
21 Na tom bošileckým mostku 0:01:08
22 Vím já hájíček zelený 0:01:36
23 Pásla Kačenička 0:01:34
Novák
24 Guillaume de Machaut: Virelay 0:01:24
25 Guillaume de Machaut: Ballade 0:01:40
26 Guillaume de Machaut: Virelay 0:02:13
27 Guillaume de Machaut: Rondeau 0:01:50
28 Muránský zámek 0:01:24
29 Vij mi věnec 0:00:54
30 Kto chce býti veselý 0:01:19
31 Když jasná dennice vzchodí 0:00:53
32 Kebysom já mala 0:01:02
Kebysom já mala 0:01:18
9. koncert, sobota 12.7.2003, 20.00 hod
1.CD 0:58:31
Hebermehl+Wright
1 An.: Greensleeves 0:01:34 P.Beyblová, L.Sosnovec/kyt
2 An.: Willsonswilde 0:01:05 K.Vonková/kyt
3 An.: Pavane d´Espagne 0:01:41 J.Eschner/lt
4 Aureus Dix: Menuet 0:01:21 J. Skoček/kyt
5 Adrian le Roy: Chanson and Branle 0:01:34 R.List/vihuela
6 Pierre Phalese: Galliard 0:01:16 soubor kytar a louten
Chaloupková
7 Guillaume de Machaut: Comment Qua moy Lonteinne 0:02:09 V.Kosík/bas
8 Philippe Verdelot: Quando sia liet´ il giorno 0:01:38 M.Motyčková/sop, Martina Schwarz/alt, S.Kneifel/ten,V.Kosík/bas
Špelina
9 Alessandro Scarlatti: Quartetino 0:04:48 soubor fléten
0:01:58
0:02:01
0:00:39
Alessandro Orologgio: 2 intrády soubor fléten
10 0:01:33
11 0:01:44
Chaloupková
12 Georg Friedrich Händel: Lascia ch´io pianga 0:03:23 E.Matoušková/sop, E.Bastlová/cb
Franzová
13 Jacques Dupny: Corante 0:06:05 K.Rejmanová/cb
14 Alessandro Scarlatti: Kočičí fuga 0:04:49 M.Káčerková/cb
Hubatschek
15 Francesco Geminiani: Sonata II 0:06:01 D.Pimek, Z.Pimková/vlc
Adagio 0:02:43
Presto 0:03:18
16 Benedetto Marcello: Sonata d 0:04:52 H.Matyášová, G.Benešová/vlc
Largo 0:02:54
Allegro 0:01:58
17 Luigi Merci: Allemande 0:01:35 G.Benešová, V.Kousalíková/vlc
18 Jean Baptiste Barriere: Sonata I 0:02:48 V.Kousalíková, Z.Pimková/vlc
Hebermehl
19 Juan de Anchieta: Con amores 0:02:45 J.Rogoff/sop, Oswald Hebermehl/vihuela
20 Cancionero de palaceo Pase el agua 0:02:13 J.Rogoff/sop, Z.Schmidtová/alt, R.Albert/ten, Oswald Hebermehl/bas,vihuela
Niewiedzial
21 Georg Philipp Telemann: Suita C dur 0:03:42 M.Pimková, I.Beránek, Marek Špelina, Marek Niewiedzial/ob
0:01:05
0:00:40
0:01:05
0:00:52
2.CD 1:03:36
Holden
1 John Dowland: O Sweet Woods 0:04:14 H.Blažíková/sop, Oswald Hebermehl/bas,lt
Hauptmann
2 Antonio Vivaldi: La Follia 0:08:51 V.Jíchová, M.Březinová/vlni, D.Pimek/vlc
Franke
3 Francois Couperin: Cinquieme prélude 0:02:34 K.Zemanová/cb
4 Johann Jakob Froberger: Toccata a moll 0:04:44 K.Sommer/cb
Pištěcká+Kotouč
5 Georg Friedrich Händel: Rodelinda 0:03:54 Z.Veverková/sop, M.Malá/vlni, Jiří Kotouč/cb
Hadden
6 Jacob van Eyck: Amarilli 0:03:44 F.Stradner/fl
7 Georg Philipp Telemann: Concerto a moll 0:05:23 L.Pelíšková/fl, V.Kousalíková/vlc, B.Halouzková/cb
Andante 0:03:10
Allegro 0:02:13
8 Michel Delalande: Noëls 0:05:28 L.Pelíšková, A.Cowderoy/fl, V.Jíchová, M.Březinová/vlni, Marek Niewiedzal, M.Pimková/ob, V.Kousalíková/vlc, Oswald Hebermehl/lt
0:01:12
0:01:09
0:01:05
0:02:02
Kotouč
9 Georg Friedrich Händel: Flammende Rose 0:05:03 M.Mátlová/sop, M.Malá/vlni, K.Sommer/cb, V.Kousalíková/vlc
Hauptmann
10 Jan Stamic: Orchestrální trio op. 4 Nr. 5 0:15:46 orchestr třídy
Spiritoso 0:04:07
Andante arioso 0:05:33
Minuetto 0:02:34
Presto 0:03:32
11 Jan Stamic: Sinfonia Es dur
Allegro maestoso 0:03:56 orchestr třídy