CD1 3.7.1999

1

Anonymus: Klagam fillii

3:39

Andrea von Ramm/zp

2

Anonymus: O řekách babylonských

2:51

Andrea von Ramm/zp

3

Anonymus: Quis dabit

2:38

Andrea von Ramm/zp

4

Anonymus: Unter den Linden

2:36

Andrea von Ramm/zp

5

Guillome de Machaut: ?

4:37

Andrea von Ramm/zp

Andrea von Ramm: Atemsonate

10:27

Andrea von Ramm/zp

12

?: I say goodbye

1:38

Andrea von Ramm/voc, arp

13

Antonio Bertali: La cesta

5:48

Daniel Deuter/vlni, Robert Hugo/cemb, Ulrike Mix/vlc

14

Johann Heinrich Schmelzer: In sole posuisti

7:19

Irena Troupová/sop, Daniel Deuter/vlni, Robert Hugo/cemb, Ulrike Mix/vlc

15

Johann Caspar Kerll: Toccata seconda

3:07

Robert Hugo/cemb

16

Johann Schenck: Capriccio

1:43

Daniel Deuter/vlni, Robert Hugo/cemb, Ulrike Mix/vlc

17

Dietrich Buxtehude: Singet dem Herrn

9:05

Irena Troupová/sop, Daniel Deuter/vlni, Robert Hugo/cemb, Ulrike Mix/vlc

Celkový čas / Total time

55:38:00

CD2 4.7.1999

Georg Philipp Telemann: Melodische Sonate A dur

13:35

Dagmar Zárubová/vlni, Tamara Franzová/cemb, Ulrike Mix/vlc

Jan Antonín Benda: Sonáta a moll

14:02

Tamara Franzová/cemb

Joseph Bodin de Boismortier: Sonáta D dur

5:39

Iva Partridge-Junková/fl, Tamara Franzová/cemb, Genevieve Begou/vladg

Francesco Geminiani: Sonáta d moll

11:47

Ulrike Mix/vlc, Tamara Franzová/cemb, Genevieve Begou/vladg

Pietro Locatelli: Sonáta C dur

8:25

Iva Partridge-Junková/fl, Tamara Franzová/cemb, Genevieve Begou/vladg

Celkový čas / Total time

53:28:00

CD3 5. 7. 1999 večer

Georg Philipp Telemann: Duett

6:18

Thijs van Baarsel/fl, Daniel Deuter/vlni

5

Johann Sebastian Bach: Fuga

1:53

Thijs van Baarsel/fl, Genevieve Begou/vladg

6

Jean Philippe Rameau: Les trois mains

5:20

Tamara Franzová/cemb

Francois Couperin: Concert a deux instruments

8:49

Thijs van Baarsel/fl, Daniel Deuter/vlni

11

Michel Pignolet de Monteclair: Pan et Sirinx

20:34

Irena Troupová/sop, Iva Partridge-Junková/fl, Daniel Deuter/vlni, Tamara Franzová/cemb, Genevieve Begou/vladg

Johann Joachim Quantz: Duetto

9:33

Thijs van Baarsel/fl, Ulrike Mix/vlc

Georg Philipp Telemann: Parisier Quartett

11:10

Iva Partridge-Junková/fl, Daniel Deuter/vlni, Tamara Franzová/cemb, Genevieve Begou/vladg, Ulrike Mix/vlc

Celkový čas / Total time

63:49:00

CD4 6.7.1999

1

John Dowland: Lachryme Pavan

3:56

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

2

John Dowland: The King of Denmark's Galiard

1:15

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

3

John Dowland: Mr. George Whitehead His Almand

1:35

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

4

John Dowland: The Earle of Essex Galiard

1:19

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

5

John Dowland: Mistress Nichols Alman

1:38

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

6

Giovanni Coperario: Fantasia

3:39

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

7

John Ward: Fantasia

4:06

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

8

William Lawes: Pavan

5:56

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

9

William Lawes: Aire

1:40

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

10

Anthony Holborne: Pavan

2:39

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

11

Anthony Holborne: Galliard

1:09

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

12

Anthony Holborne: The Honey-suckle

1:37

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

13

Anthony Holborne: The Widows Myte

1:25

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

14

Anthony Holborne: The Fairie Round

2:03

Jose Vasquez, Genevieve Begou, Andrew Robinson, Marc Strümper, Lúcia Krommer, Peter Benovič/vladg

15

John Dowland: My Lord Willoubies Welcome Home

3:14

Brian Wright/lt, Helmut Franke/cemb

Antonio Vivaldi: Concerto in D dur

12:09

Brian Wright/lt, Helmut Franke/cemb

Antonio Vivaldi: Sonata in g moll

10:41

Brian Wright/lt, Helmut Franke/cemb

Celkový čas / Total time

60:10:00

CD5 7.7.1999

1

Anonymus: Belle qui tien ma vie / Pavan

5:38

Poppy Holden/sop, Marcin B. Szczycinski/ten, Nancy Hadden/alt,fl, Robert Hugo/bas, cb

2

Anonymus: Galliard

1:49

Nancy Hadden/fl, Robert Hugo/cemb

3

Orlando di Lasso: Bon jour, mon coeur

1:15

Poppy Holden/sop, Marcin B. Szczycinski/ten, Nancy Hadden/alt,fl, Robert Hugo/bas, cb

4

Thomas Crecquillon: Toutes les nuits

3:09

Poppy Holden/sop, Marcin B. Szczycinski/ten, Nancy Hadden/alt,fl, Robert Hugo/bas, cb

5

Orlando di Lasso: Margot labourez les vignes

2:10

Poppy Holden/sop, Marcin B. Szczycinski/ten, Nancy Hadden/alt,fl, Robert Hugo/bas, cb

6

Anonymus: Basse dance /Tourdion

3:18

Nancy Hadden/fl, Robert Hugo/cemb, Marcin B. Szczycinski/dr

7

Anonymus: La volta

1:47

Nancy Hadden/fl, Robert Hugo/cemb

8

Clemens non Papa: Cancion francese

2:22

Nancy Hadden/fl, Robert Hugo/cemb

9

Cloudin de Sermisy: Martin menoit son Porceau

1:35

Poppy Holden/sop, Marcin B. Szczycinski/ten, Nancy Hadden/fl, Robert Hugo/bas, cb

10

Anonymus: Les bouffons

3:06

Nancy Hadden/fl, Marcin B. Szczycinski/dr

11

hovor / conversation

0:35

12

Clement Janequin: S'il est si doux

1:04

Poppy Holden/sop, Brian Wright/lt

13

Clement Janequin: De son amour

0:57

Poppy Holden/sop, Brian Wright/lt

14

Cloudin de Sermisy: Jouyssance vous donneray

2:45

Marcin B. Szczycinski/ten, Robert Hugo/cemb

15

Anonymus: Courante

1:34

Nancy Hadden/fl, Robert Hugo/cemb, Marcin B. Szczycinski/dr

16

Clement Janequin: Le chant des oyseaux

3:38

Poppy Holden/sop, Marcin B. Szczycinski/ten, Nancy Hadden/alt, Robert Hugo/bas, cb

10.7. 1999 podvečer

17

Pavana

2:16

Valtický taneční orchestr/Valtice dance orchestra

18

Gavotta

2:05

Valtický taneční orchestr/Valtice dance orchestra

19

Tanec

2:03

Valtický taneční orchestr/Valtice dance orchestra

20

Galliard

1:55

Valtický taneční orchestr/Valtice dance orchestra

21

La martellote

0:51

Valtický taneční orchestr/Valtice dance orchestra

22

Notre dans

3:36

Valtický taneční orchestr/Valtice dance orchestra

23

Tanec

1:43

Valtický taneční orchestr/Valtice dance orchestra

Celkový čas / Total time

51:20:00

CD6 8.7.1999

Marcin B. Szczycinski:

1

Rex in mense pater pie / Kyrie temporani

2:12

sbor třídy / choir from class Marcin B. Szczycinski

2

Kyrie z Prototypo d'Antiphonarie S. Dominici

4:19

sbor třídy / choir from class Marcin B. Szczycinski

3

Missit Herodes

5:10

sbor třídy / choir from class Marcin B. Szczycinski

4

Alleluia / Laudate Dominum

2:53

sbor třídy / choir from class Marcin B. Szczycinski

5

Agnus Dei /z Prototypo d'Antiphonarie S. Dominici

2:11

sbor třídy / choir from class Marcin B. Szczycinski

Poppy Holden:

6

William Corkine: Think You To Seduce Me So

1:23

Pavla Ježková / sop, Martin Celhofer / lt

7

William Corkine: Beautie Sat Leathing

3:14

Pavla Ježková / sop, Martin Celhofer / lt

8

John Dowland: Flow My Tears

3:49

Blanka Černá / alt, Věra Párysová / kyt

Dirkjan Horringa:

9

William Byrd: Miserere mei

2:59

Martina Mrvová, Helena Honzíková / sop, Zuzana Zadrobílková, Jana Jemelková / alt, Dirkjan Horringa, Pavel Svoboda / ten, Jaroslav Beran, Jiří Podešva / bas

10

Claudio Monteverdi: Perche se m'odiavi

3:19

Žana Gončarenko / sop, Tatiana Sučkina / ms, Denis Podjačij / bas, Milan Černý / theorba

11

Heinrich Schütz: O bone Jesu

6:01

Martina Mrvová, Helena Honzíková, Žana Gončarenko / sop, Zuzana Zadrobílková, Tatiana Sučkina, Jana Jemelková / alt, Dirkjan Horringa, Pavel Svoboda / ten, Jaroslav Beran, Denis Podjačij, Jiří Podešva / bas

Robert Hugo:

12

Giacomo Carissimi: Regina Hester

25:32

Irena Troupová, Gabriela Eibenová / sop, Marcin B. Szczycinski / alt, Vladimír Richter / ten, Aleš Procházka / bas, Robert Hugo / cemb, Genevieve Begou / vladg, Ulrike Mix / vlc, Daniel Deuter, Cecilie Vimrová / vlni, Jan Novotný / kbas

Celkový čas / Total time

63:07:00

CD7 9.7.1999

Brian Wright:

1

John Dowland: My Lord Willoubies Welcome Home

1:49

soubor kytar

2

Richard Allison: The Sharp Pavan

3:03

Vladimír Žigič/lt

3

Anon.: Bergamasca

1:49

soubor louten

4

John Dowland: My Lord Chamberlains Galliard

1:44

Vladimír Žigič, Martin Celhofer/lt

Nancy Hadden:

5

Thoinot Arbeau: March

1:54

consort renesančních fléten

6

James Harding: Fantasy II

3:03

consort renesančních fléten

Ulrike Mix:

7

Henry Ekcels: Largo

3:35

Pavel Mazanec/kbas

8

Johann Pachelbel: Canon

5:45

Gabriela Benešová, Věra Kousalíková, Michaela Joukalová, Dalibor Pimek/vlc

9

Michael Corrette: Le Phénix

2:43

Michaela Joukalová, Veronika Vrkočová, Věra Kousalíková, Zdena Pimková/vlc

Tamara Franzová:

10

Francois Couperin: Le Faste de la Grande etancienne mxnxstrxndxsx

8:02

Jitka Zejdová/cemb

Irena Troupová:

Giulio Romano: Dvě dueta

0:03:16

Eva Müllerová, Marie Fajtová/sop, Lukáš Vendl/cemb, Lucie Horáková/vlc

13

Johann Sebastian Bach: Wie starb die Heldin

6:20

Věra Strnadová/zp, José Vasquez, Genevieve Begou, Peter Benovič/vladg, Lukáš Vendl/cemb

Dirkjan Horringa:

14

Johann Vierdanck: Siehe, wie fein und lieblich ist

3:58

Helena Hozíková/sop, Daniela Girsová/alt, José Vasquez, Genevieve Begou, Peter Benovič/vladg, Lukáš Vendl/cemb

Jan Milde/Jiří Novotný:

Georg Philipp Telemann: Koncert pro čtyři zobcové flétny, smyčce a b.c.

0:09:06

Celkový čas / Total time

56:15:00

CD8 9.7.1999 2. část

Marco Ucellini: Tre arie a due violini

5:23

Cecílie Vimrová, Jan Šamánek / vlni, Lukáš Vendl / cemb, Veronika Vrkočová / vlc, Milan Černý / theorba

4

Heinrich Ignaz Franz Biber: Passacaglia pro sólové housle

2:00

Jan Milde / vlni

5

Biagio Marini: Sonata pro dvoje housle a b.c.

3:58

Markéta Langová, Eva Nachmilnerová / vlni, Karel Valter / cemb, Jana Hamouzová / vlc

Georg Philipp Telemann: Koncert pro dvoje housle a b.c.

3:43

Daniel Deuter, Josef Žák / vlni, Adam Špinka / vla, Veronika Vrkočová / vlc

8

Georg Philipp Telemann: Triová sonáta F dur

3:17

Štěpánka Nejedlá / fl, Lucie Horáková / vlc, Jan Horák / cemb, Dalibor Pimek / vlc

9

Dario Castello: Sonata prima pro housle a b.c.

4:24

Markéta Langová / vlni, Jana Hamouzová / vlc, Lukáš Vendl / cemb

Giuseppe Sammartini: Triová sonáta d moll

6:27

Vít Odstrčil, Roman Kurka / fl, Jiřina Marešová / cemb, Thijs van Baarsel / basrec

13

Jan Dismas Zelenka: Christe eleison (Missa sancti Trinitas)

3:56

Daniela Girsová / alt, instr. soubor

14

Johann Sebastian Bach: Braniborský koncert č. 5 D dur / 1. věta

9:39

Lukáš Vendl / cemb, Karel Valter / fl, Viktor Mazáček / vlni, instr. soubor

10.7.1999 1. část

Tomás Luís da Vittoria: Alma redemptoris mater

7:07

sbor + consort vladg

Francisco Guerrero: 3 Villancios

7:41

sbor + consort vladg

Celkový čas / Total time:

57:45:00

CD9 9.7.1999 2. část

Jan Milde+Jiří Novotný:

1

Samuel Scheidt: Canzon a cinque vocibus super O Nachbar Roland

5:08

O. Hatašová, H. Vilímová, E. Hlavatá, J. Jirout, V. Zelenka/z.fl.

Ulrike Mix:

2

Girolamo Frescobaldi: Canzon

3:25

Veronika Vrkočová/vlc, Jan Novotný/kbas

Tamara Franzová:

3

Johann Sebastian Bach: Sarabanda ze III. anglické suity

3:08

Ivana Černá/cemb

Nancy Hadden:

4

Joseph Bodin de Boismortier: Quintet

2:47

žáci třídy/students form class/ Nancy Hadden

5

Michele de la Barre: Trio

1:37

žáci třídy/students form class/ Nancy Hadden

Iva Junková/Partridge:

Georg Philipp Telemann: Koncert e moll pro příčnou a zobcovou flétnu

0:07:59

L. Dušková/fl, M. Polívková/z.fl.

Dirkjan Horringa:

9

Henry Purcell: Jehova quam multi sunt hostes mei

6:08

Martina Mrvová, Helena Honzíková/sop, Zuzana Zadrobílková, Jana Jemelková/alt, Dirkjan Horringa, Pavel Svoboda/ten, Jaroslav Beran, Jiří Podešva/bas, Tamara Franzová/cemb, Ulrike Mix/vld

Irena Troupová:

10

Giacomo Carissimi: Soccorete mi

6:29

Markéta Bechyňová/sop, Lukáš Vendl/cemb, Lucie Horáková/vlc

11

Georg Philipp Telemann: Zischet und stechet

4:29

Jana Janků/alt, Viktor Mazáček/vlni, Lukáš Vendl/cemb

Brian Wright:

12

Robert de Visié: Chaconne

2:03

Milan Černý/theorba

13

John Dowland: Galliarde As I Went To Walsingham

2:08

Martin Celhofer/lt

14

Ivan Jelínek: Courante

2:02

L. Tichý/kyt

Poppy Holden:

15

Benedetto Marcello: Il mio bel foco

3:18

B. Horáková/sop, Jan Horák/cemb

16

Georg Friedrich Händel: Meine Seele hört im Sehen

6:19

Benigna Jaskulska/sop, Jan Šiřínek/vlni, Lukáš Vendl/cemb, Andrew Robinson/vladg; sbor

17

Johann Sebastian Bach: So ist mein Jesus nun gefangen

4:00

Benigna Jaskulska/sop, Blanka Černá/msop, Lukáš Vendl/cemb, Andrew Robinson/vladg

Dirkjan Horringa:

18

Henry Purcell: An Old Epitaph

1:53

sbor třídy/choir from class/ Dirkjan Horringa

19

Claudio Monteverdi: Incenerite spoglie

2:43

20

Heinrich Schütz: Aller Augen warten auf dich, Herre

1:48

21

Heinrich Schütz: Cantate Domino canticum novum

3:21

Celkový čas / Total time

70:54:00

CD10 9.7. odpoledne

1

Giovanni Castoldi: Innamorato

0:42

Pavel Jurkovič: Písničky

6:00

8

Hospodine, pomiluj ny

1:16

9

Svatý Václave

0:41

10

Rotulum super sanctas

0:48

11

Lidové tance

2:08

12

Dies est laetitiae

0:49

13

Píseň ze hry Laudes Danielis

2:19

14

Žákovská koleda

0:49

15

Michael Praetorius: Brandle de la Royne

2:44

16

Pomalý tanec

1:18

17

William Byrd: La Volta

1:18

18

Jan z Lublina: Taniec

1:01

19

Rychlý tanec

3:07

20

Tři francouzské bránly

1:46

21

Allemande a courante

2:05

22

Charlie Stuart

1:48

23

Klidná mysl

1:45

24

Měla jsem holoubka

1:48

25

Za vodou

1:23

26

Čí jsou to koníčky

1:54

27

Vím já hájíček zelený

1:23

28

Georg Friedrich Händel: Pochod z opery Scipio

1:20

29

Daniel Purcell: Air

1:06

30

Henry Purcell: Trumpet tune

1:23

Celkový čas / Total time

43:14:00

CD11 5.7.1999 odpoledne

1

Johann Pachelbel: Toccata

2:39

Helmut Franke/org

2

Samuel Scheidt: 5 Variationen aus "Ei du feiner Reiter"

5:41

Helmut Franke/org

3

Johann Pachelbel: Ich hab' mein Sach Gott heimgestellt

2:11

Helmut Franke/org

4

Johann Pachelbel: Ciaconna a moll

5:23

Helmut Franke/org

5

John Worgan: Voluntary

2:33

Helmut Franke/org

Simon Stubley: Voluntary

3:21

Helmut Franke/org

8

Johann Pachelbel: Partita: Wer nur den lieben Gott lässt walten

8:41

Helmut Franke/org

9

William Walond: Siciliana

1:34

Helmut Franke/org

10

Dietrich Buxtehude: Partita: Auf meinen lieben Gott

4:40

Helmut Franke/org

11

Philip Hayes: Pastorale

2:34

Helmut Franke/org

12

Johann Sebastian Bach: Wer nur den lieben Gott lässt walten

1:54

Helmut Franke/org

13

Johann Sebastian Bach: Fragment zu "Jesu meine Freude"

2:11

Helmut Franke/org

Celkový čas / Total time

43:27:00